Investice

Portfolio

Recruitment, daně, účetnictví, poradenství, audit, finance

Kovovýroba, zemědělské produkty, chemické produkty

Digitalizace, automatizace, správa dat, reklama, signmaking

Facility management, reality investment

Investujeme do různých sektorů podnikání

Doposud poslední akvizicí byl nákup společnosti NeraAgro – tradičního výrobce hnojiv a repelentních přípravků pro ochranu lesa. GG do tohoto projektu vstoupila s úmyslem zachovat a rozvinout výrobní program společnosti. Druhým záměrem je využití výrobního areálu i pro rozvoj ostatních výrobních firem ve skupině GG. 

Služby

ATERRA HOLDING s.r.o.

Společnost poskytuje komplexní služby v oblasti financí od založení firmy až po její likvidaci. Aterra group, a.s. disponuje rozsáhlým týmem přibližně 50 spolupracovníků, kteří jsou připraveni poskytnout klientům maximální podporu.

NO77 s.r.o.

NO 77 s.r.o. je personální agentura, která disponuje nejširší možnou licencí. Poskytuje služby v oblasti recruitmentu, tak i přidělování zaměstnanců, a to zvláště kvalifikovaných odborníků.

KJV office service, s.r.o.

Společnost KJV office service, s.r.o. poskytuje zaneprázdněným klientům služby od zajištění sídla společnosti, až po jeho správu. 

Výroba a technologie

REMET TECHNIK s.r.o.

V současné době se společnost věnuje malosériové kovovýrobě, a to jak zakázkové, tak vlastním produktům. V posledních třech letech dále úspěšně rozvíjí aktivity v oblasti dodávek investičních celků a servisu válečkových tratí a kompresorů.

NeraAgro, spol. s r.o.

Začátkem roku 2018 došlo k akvizici tradičního výrobce repelentů a hnojiv. V současné době probíhá příprava nových produktů, celkového rebrandingu společnosti a maximální snaha o udržení stávajícího programu.

PRAGO-ANORG s.r.o.

Společnost se zaměřuje na vývoj materiálů radiační ochrany se snahou použitím nových příměsí dosáhnout co nejmenší tloušťky polovrstvy materiálu pro radiační ochranu před neutronovým zářením. Společnost disponuje velmi kvalitním vlastním vývojovým týmem ve spolupráci s odbornými pracovišti Akademie věd ČR.

GardeniX s.r.o.

GardeniX je firma zabývající se vývojem vlastních technologií v oblasti hydroponických systémů, výživy a kultivace rostlin a tomu přizpůsobených pěstebních a procesních postupů. Klade maximální důraz na jednoduchost, funkčnost, efektivnost a udržitelnost zemědělství. Provozuje komerční hydroponickou farmu ve skleníku v Zápech, kde pěstuje listovou zeleninu a bylinky.

Smart Construct Technologies s.r.o.

Smart Construct Technologies s.r.o. se zaměřuje na ekologická, ekonomicky úsporná a přitom výrazně efektivní řešení pro stavebnictví. Společnost do České republiky přiváží technologie ověřené ze zátěžových provozů v zahraničí a poskytuje k nim odborný servis v českém jazyce. 

Pivovar STEIGER a.s.

Pivovar Steiger je tradiční průmyslový pivovar s dlouholetou historií. Aktuálně je třetí největší pivovar na Slovensku. V roce 2021 bylo ukončeno začlenění pivovaru do struktury Greativity Group.

IT a marketing

ABSOLOOK s.r.o.

Absolook s.r.o. je společnost specializovaná na marketingové a reklamní služby. V současné době se zabývá vývojem IT nástrojů a vyvíjí vlastní rozsáhlý multifaktorový marketingový software „Markomat“ s vysokým stupněm automatizace procesů v oblasti marketingu a marketingové komunikace. 

ATERRA IT s.r.o.

Aterra IT se zabývá řešením informačních systémů. Společnost se zvláště zaměřuje na servis a implementaci softwaru Helios.

DigiDoc s.r.o.

DigiDoc se specializuje na proces digitalizace dokumentů a vytěžování dat, od počátečního  převedení do elektronické podoby pomocí skenování a vytěžení potřebných dat  po implementaci systému pro správu dokumentů a řízení jejich oběhu.

Nemovitosti

XEG PRIME REAL ESTATE AIFLNP V.C.I.C. LTD

Naši lidé stáli u zrodu investičního fondu XEG Prime Real Estate Fund Ltd., který je licencovaný na Kypru. V současné době spolupracujeme na vstupu XEG na realitní trh v České republice. 

Ostatní projekty

GG Omega s.r.o. – společnost připravuje provozní areál v Českém Dubu

GG LEX s.r.o. – společnost připravuje vybudování malé vodní elektrárny v Brandýse nad Labem

DETRANGE stock a.s., ITOLAN s.r.o., YOLANDA PROPERTY s.r.o. – nákup a prodej pohledávek

A spoustu dalších dosud prozatím nezveřejněných projektů.