Projekt Markomat

Projekt Markomat, realizovaný společností Absolook s.r.o., je inovativní iniciativa v oblasti marketingové automatizace. Jejím cílem je maximalizovat efektivitu marketingových a komunikačních kampaní a zároveň snížit jejich provozní a administrativní náročnost.

Systém nabízí řešení v různých oblastech, včetně správy zákaznických databází, sledování aktivit zákazníků, věrnostních programů, slevových a benefitních programů, digitálních karet a mnoho dalších.

Jednotlivé softwarové moduly jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám jak malých podniků, tak velkých korporací. Pro malé podniky jsou aplikace Markomat poskytovány jako samoobslužné řešení v rámci modelu SaaS (software jako služba), zatímco pro velké podniky je nabízena větší míra customizace.

Projekt Markomat byl podpořen Evropským fondem pro regionální rozvoj. Projekt, který probíhal od 1. ledna 2018 do 31. prosince 2019, se zaměřil na vytvoření systému schopného měřit výkonnost marketingových a komunikačních kampaní, zajišťujícího lepší konkurenceschopnost podniků.

Greativity Group - investiční projekty - MARKOMAT
Projekt Markomat