Akvizice 2021

Projekt Diavita

Akvizici pardubického závodu DIAVITA od společnosti T-STRING dokončila Společnost NeraAgro s.r.o. ze skupiny GREATIVITY GROUP v dubnu 2021. DIAVITA je tradiční výrobce sirupů a vazelín, NeraAgro naopak tradiční chemička navazující na bohatou historii chemické výroby v Neratovicích. Spojením značek došlo k posílení výrobní základny NeraAgro, která tak pokračuje v posilování sortimentu i mimo své původní „agro“ zaměření. NeraAgro se tak díky nákupu Diavity zároveň vrátila k tradiční výrobě sladidel, kterou v minulosti přerušila.

Diavita je inovativní značkou, která se specializuje na vývoj a výrobu zdravotnických produktů, zaměřených na podporu celkové pohody a vitality. Jejich hlavním zaměřením je poskytovat uživatelům účinné nástroje pro péči o zdraví a prevenci onemocnění. Sortiment zahrnuje širokou škálu doplňků stravy, vitamínů a minerálů, které jsou pečlivě vybrány a sestaveny na základě nejnovějších vědeckých poznatků. 

Greativity Group - investiční projekty - Diavita
Greativity Group - investiční projekty - Diavita
Jan Vyskočil, CEO Greativity Group

„Z úspěšné akvizice máme velkou radost. NeraAgro posiluje svůj sortiment spotřební kosmetiky, který byl prozatím reprezentován pouze koupelemi na bázi síry Solfatan. Věříme, že se nám podaří značku Diavita dostat mezi přední hráče na českém trhu, ale rádi bychom vykročili i na trhy zahraniční. Silnější portfolio výrobků nám tyto plánované kroky výrazně usnadní,“ říká ředitel komunikace skupiny Greativity Group Jaroslav Antoš.

Jan Vyskočil

CEO Greativity Group

Projekt Diavita